Zaytung.Com
Zaytung
Uzun uzun yaz
DERGİ
-> Erdoğan: ''2002 yılına mukayesen buzdolabı kapaklarına takılan mıknatıslı objelerin sayısındaki başdöndürücü artışın ekonomik yükselişimizin asıl göstergesi olduğunu da unutmamak, unutturmamak gerekir...''
-> Berat Albayrak'tan gündeme dair açıklamalar: ''Günlük hasta sayımız...''
-> Türk-İş, dört kişilik bir ailenin Ağustos ayı yoksulluk sınırının bir buçuk buzdolabı olarak açıkladı...
-> Doların ve koronavirüs vakalarının aynı oranlarda yükselmesi yatırımcının kafasını karıştırdı...
-> Merkez Bankası, piyasaya 10.000 adet buzdolabı sürerek Dolar’a müdahale etti...
FOTOHABER

2750 ton Amonyum Nitrat'ı 6 yıl boyunca şehrin göbeğinde depolamakta sakınca görmeyen bir hükümet tarafından yönetilen Lübnanlılar: ''Lider konusunda standartlarımız pek yüksek sayılmaz evet...''

Ak Parti'nin ''Oyları nasıl arttırırız?'' arayışları yine vatandaşlık dağıtmakla son buldu...

SPOR

Siyaset ve Ekonomi Gündeminden Bunalan Mert Yuvar(32), Tamamen Siyasete Batmış ve Takımları İflas Etmiş Süper Lig'in Başlamasını Sabırsızlıkla Bekliyor...

Ülkedeki siyasi ve ekonomi gündemin bunaltıcılığından bu yıl da futbola kaçarak kurtulmayı planlayan Mert Yuvar(32), en az Türkiye'nin geri kalanı kadar siyasi ve ekonomik çöküntü içindeki Süper Lig'in başlamasını sabırsızlıkla bekliyor.  devamı...
VİDEOHABER

Bayram nedeniyle boşalan İstanbul'un tadını yine Taliban militanları çıkardı...

HALKIN SESİ

Çocuğu olmayan, bekar SGK çalışanının ''Çocuğunu FETÖ okuluna yolladığı'' gerekçesiyle ihraç edildiği ortaya çıktı...

"Olmayan çocuğunu FETÖ okuluna gönderen adam olan çocuğuna neler yaptırmaz. Tehlikeyi önceden sezen yetkililerimizi kutluyorum..."
KİTAP

Yaz Dizilerine Düşmenin Eşiğinde Olanlar İçin: Klişelerden Arınmış Vizyonlu Aşk Romanları...

SİNEMA

Yine Her Şeyi Birbirine Karıştırdınız Di mi? Dark Dizisinin İlk 2 Sezon Analizi, Hatırlatmaları ve 3. Sezon Teorileri

BLOG

İnceleme: Basiretsiz Bir Nefret Aracı Olarak ÖSYM ve Bir ÖSYM Sorusu Olarak Mabel Matiz..

ASTROLOJİ

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koçlar... Ehehe... Yok yok tamam o espriyi yapmıycaz bu bayram... Ehehehe... Tamam ya sakin... Ehehehehe... devam...

N'olmuş n'olmuş?

Zaytung Zone

''Amaaan şimdi eve gidip kim yemek yapacak?'' şeklinde düşünen takipçilerimizi diğerlerinden bi tık daha fazla seviyoruz, dürüst olalım...

Popmundo: Maceralar

Araştırma: Gençler Arasında Kariyer Planı Olarak ''Düğün Yapıp Takılan Altınlarla Birlikte Kaçmak'' Giderek Popülerlik Kazanıyor...

Metros Araştırma şirketi tarafından yapılan ''Türkiye'de Gençlik ve Kariyer Hedefleri'' başlıklı araştırmada ilginç sonuçlar ortaya çıktı... devamı...

Hayata 1-0 Önde Başlatacak Bir Üniversite Arayan Genç, En Az 5-0'lık Bir Skora İhtiyacı Olduğunun Henüz Farkında Değil...

Tercih döneminin başlamasıyla birlikte kendisini hayata en iyi hazırlayacak ve mezun olduğunda 1-0 önde başlamasını sağlayacak bir üniversite arayışına hız veren E.G(18), zorlu hayat deplasmanında avantajlı duruma geçebilmesi için en az 5-0’lık bir skora ihtiyacı olduğunun henüz farkında değil.devamı...

Teoman, Yaklaşık 30 Manken Eşliğinde Çektiği Yeni Klibinde Yine "Yalnızlık", "Aşk Acısı", "Hayatın Anlamsızlığı" Falan Gibi Konuları İşledi

Blog

2020'nin Cenabetliğini Şu Ana Dek Oldukça Başarılı Tutturan Kimi Astrologlar ve Yılın Geri Kalanı İçin Kehanetleri...

Geçen yıl ‘bitsin artık şu 2019’ diye isyankar tavırlarımız karşısında ‘bu daha fragman’ diyen Astrologlarımız vardı. ‘Daha kötü ne olabilir?’ diyerek kendilerinin felaket tellallığına soyunduğunu, ekmek parası için dikkat çekmeye çalıştıklarını filan düşündük. Depremler, siyasi gelişmeler, aile, ilişkiler gibi ucu bucağı olmayan dalda tahminlerini sosyal medya aracılığıyla ileten Astroloji yazarları, 2020 hakkında bomba teorilerini de biz ölümlülerle paylaşmışlardı elbette. Timeline’a “Bir yıkım yılı: 2020”, “Dibin Dibi: 2020” gibi başlıklarla haldur huldur dalan sayın gökyüzü izleyicileri, bir devir kapanacağını ve yeni dünya düzenine geçeceğimizi kendi ütopik kılavuzlarıyla anlatmaya çalışmışlardı.

Karantina öncesi bazı astrologların, çıktıkları yayınlarda Nostradamus’culuk oynadığı anlar oldu. Bunun bir kehanet değil, ‘geçmiş tarihin gezegen hareketlerini inceleyip günümüze göre yorumlamak’ olduğunu söyleyen son günlerin popüler Astroloğu Dinçer Güner; restoranların kapanacağı, eğlence hayatının duracağı ve düzenin temelden sarsılacağı bir yıl olacağını bam bam açıklamıştı canlı yayında.

Şu en az ay tutulması kadar gitgelli sokağa çıkma yasaklarını da görsen görsen sen öngörürsün Dinçer abi, hadi gözünü seveyim..


Teknik olarak aynı anda 5 gezegenin oğlak burcunda olmasından kaynaklanan bu cenabet öngörü bununla da sınırları kalmadı tabi. Bir diğer ünlü Astroloğumuz Hande Kazanova ise tüm metanetiyle sosyal hayatın duracağını; Çin ve İtalya’da sıcak gelişmelerin yaşanacağını ve Suriye karışıklıklarını da yaprak kıpırdamadan önce dile getirenlerdendi. Hayır madem bu kadar detay veriyor şu iş yap bi kupon, dön köşeyi ne uğraşıyorsun diyesi geliyor insanın -da neyse düz mantık için yanlış yazıdayım şimdi.

Birçok Astroloji uzmanı gibi geçmiş devirlerin gezegen açılarını 2020 ile karşılaştıran Öner Döşer de karantina öncesi salgını haber verenlerdendi. Habertürk yılbaşı yayınında veba salgını gibi bir salgın olacağının uyarısında bulunan yıldız avcısı abimiz, fark etmeden Baba Vanga’ya pabucunu ters giydirecek bir kehanete imza atmıştır.

Penguen Yiğit’in (Nam-ı diğer Ormanda Gezen Penguen) 15 Temmuz darbe, birkaç tarih vermeli deprem ve dünya sahnesine taze çıkan ABD’de ayaklanma öngörüsü de listeye girmeyi hak edenlerdendir.

#Oldbutgold. Bilim, astroloji, medeniyet filan iyi hoş da insan eski medyum sansasyonlarını da özlemiyor değil..

Astroloji bilgisi ikizler burcunun dengesizliğinden ibaret olan insanımız da gerçekleşen tahminlere altılı ganyan tutturmuş heyecanıyla baktı desek yeri. Gönder gelsin felaketleri moduna dünden hazırken bu kez dikkatimiz uzay boşluğuna kadar kayıverdi günün sonunda. Ben de ‘ya tutarsa’ adetiyle türlü türlü astroloji bloglarını karıştırıp öngörünün anasını ağlatan Astrologlarımızı bir yakın kadraja alayım dedim.


Buyrun yakın gelecek için açılan bir takım şom ağızlarından kesitler:

 

 • Güneş aktivitesinin giderek zayıfladığı ‘güneş lekesi döngüsü’ içindeyiz. Bu da 2 yıl içinde bağışıklık sistemini zayıflatmasına ve yeni pandemilere yol açacak. Güneş lekesi aktivitesi sırasında 2020-2040 arası küresel soğuma olabilir.  (Öner Döşer’in bu açıklamasına karşın Dinçer Güner asasını çıkararak ‘küresel ısınma devam edecek ve buzullar eridikçe yeni virüsler çıkacak’ diye cevap verdi. Her iki ucu b.klu değnek yani.)
   
 • Bu yıl Jüpiter ve Satürn’ün kova burcunda yepyeni bir döngüyü başlatmasıyla bilimsel ve teknolojik alanda hızlı ilerlemeler olacak. Hümanizm ve adalet kavramları öne çıkarken genlerle oynanarak transhuman (robot insan) önümüzdeki yıllarda gündeme gelecek. (Dinçer Güner)
   
 • 2020 Sonbaharda resesyonun yaşanmasıyla ekonomik kriz toplumu depresyona sürükleyecek. (Dinçer Güner)
   
 • Hukukçuların sorunlarının büyümesi avukatlık mesleğinde devrim başlatacak. (Öner Döşer)
   
 • 2020 ile Avrupa Birliği dağılacak, pagan ayinleri ortaya çıkacak ve dolar, yeni teknolojik para birimine yenilecek. (Zeynep Turan)
   
 • 21 aralıktan sonra takacaklar çipi oramıza buramıza. (Yanlış olmasın, direkt Dinçer Bey’in üslubu bu. Ayrıca kendisi bunun Bill Gates gibi üst akılların önderliğinde olacağını belirterek tarihte Satürn’ün kova burcunda olduğu her zaman teknolojik öncülerin öne çıktığını iddia ediyor. Geçmişteki benzer devinimlerde ise Microsoft’un çıkışı, Jetgiller’in yayınlanması ve pusulanın keşfedilişi gösterdiği örneklerden bazıları)
   
 • 2020 Kova çağıyla birlikte dijital virüsler ortaya çıkacak. (Dinçer Güner)
   
 • Astrolojik olarak 200 yıllık yeni dönemin 2020 itibariyle başlaması, dünya kaynaklarını tükenme noktasına getirecek. Bu tüm dünya devletlerini ‘mecburen’ tek çatı altında toplayacak ve ekip ruhuyla çözümler aranacak. (Dinçer Güner)
   
 • Ülkelerin yıldız haritalarına göre Çin, Japonya, Rusya ve Hindistan yeni dünya düzeninin teknolojik liderleri olacak. (Dinçer Güner)
   
 • Tutulmalarla birlikte Brezilya, Meksika, Bangladeş gibi Güney Yarım Küre ülkelerinde pandemi artacak. Sonbahardan sonra ise Koronavirüs bizde tekrar etkisini gösterecek. (Oğuzhan Ceyhan)
   
 • 2020 yeni dünya düzeninde lider ülke olmayacak, ülkeler eşit hak sahibi olacak. (Penguen Yiğit)
   
 • 2021 Şubat ve Haziran aylarında Satürn ve Uranüs arasında sert bir etkileşim yaşanmasıyla kuraklık su savaşlarını başlatacak. (Öner Döşer)
   
 • 2023-2024 yılları arasında şuan ki hiçbir lider olmayacak ve 2025’te kapitalizmin bitişi başlayacak. (Şebnem Ekşib)
   
 • 2022 altının tavan yaptığı sene olacak. (Hande Kazanova)
   
 • Amerika’nın kaosu Kasım’da tavan yapacak. (Hande Kazanova)
   
 • Eski astrologlara göre Yengeç burcu dünya burcudur ve 2020-21 Haziran’daki güneş tutulmasıyla birlikte dünyada sıcak çatışmalar başlayacak. (Tutulma yengeç burcunun 0 derecesine gelmesinin savaş göstergesi olduğunu söyleyen Öner Döşer, 19 yıl önceki aynı derece tutulmanın ikiz kuleler ve pentagon saldırılarını yaşattığını söylüyor.)
   
 • 21 Aralık ile birlikte Amerika iç savaşı başka bir ayaklanmayla ikiye katlanacak. (Penguen Yiğit)
   
 • 20 Temmuz Yeni Ay ile birlikte toplu işten çıkarılmalar başlayacak. (Öner Döşer)
   
 • Laboratuvar ortamlarında genlerle oynanarak yeni canlı çeşitleri çıkartılacak. (Dinçer Güner)
   
 • 2021’de Mafyaların güç savaşı ve aynı yıl tarımda verimsizlik yaşanacak. Et ve fastfood tüketimi azalacak yerine suni et tüketilecek. (Bu güya Şebnem Ekşib’e göre; tarımın sekteye uğramasıyla hayvancılığı azaltmasının sonucu)
   
 • Önümüzdeki yıllarda sağlık turizmi başlayacak ve bu Türkiye’ye ciddi bir gelir kaynağı olacak. (Şebnem Ekşib)
   
 • 2021’de Amerika iç parçalanma yaşayacak, Avrupa birliği dağılacak. Önümüzdeki 2 yıl içinde dünya dışı yaşam bilgileri paylaşılacak ve yeni inanç sistemleri ortaya çıkacak. (Öner Döşer)
   
 • 2022’de Avrupa birliğinin dağılmasıyla AB ülkeleri Türkiye kaynaklarına yönelecek ve sosyal medya kullanım vergileri çıkacak. (Dinçer Güner)
   
 • Türkiye’de 2020-Ekim ayında erken seçim olacak. 2024’te ise ekonomik olarak yükselecek. (Penguen Yiğit)
   

Eveeeet gelecekle ilgili spoiler dozumuzu aldıysak nur topu gibi yeni kaygılarımız oldu, hayırlı uğurlu olsun. Bünye virüsü saldığına göre gelsin yeni tehditler, bana mısın demez ona da antikor üretiriz icabında. Hani yeter ki şu korku havasında bir şeylerden medet bulalım. Bu sefer de varsın durak Retro olsun Mars olsun, ne var? Bir Elon Musk olmasak da şu “istikbal göklerdedir” olayına bir yerden başlamamız gerekiyordu, hani bi nebze.

 

(Hasan Bayburt bildirdi)


facebook'ta Paylaş twitter'a yolla Allah'a havale et

Yorumlar:

Sıradaki Blog İçerikleri:

Sıradaki Haberler:

(20.7.2020)

Çocuğu olmayan, bekar SGK çalışanının ''Çocuğunu FETÖ okuluna yolladığı'' gerekçesiyle ihraç edildiği ortaya çıktı...

"Olmayan çocuğunu FETÖ okuluna gönderen adam olan çocuğuna neler yaptırmaz. Tehlikeyi önceden sezen yetkililerimizi kutluyorum..."

Muzaffer Sağalcılar, Emekli


Diğer yorumlar ->

(12.5.2020)

Erdoğan, CHP'ye yüklendi: ''Meydanı bu faşist zihniyete bırakmayacağız...''

"Meydanda 2. bir faşist zihniyete daha yer olduğunu öğrenmek sürpriz oldu. Çok şükür hükümetimiz sayesinde ağzına kadar dolu sanıyordum orasını... Eveet hangi karakola teslim oluyorum?"

Yeşim Benece, İşsiz


Diğer yorumlar ->