Zaytung.Com Zaytung.Com
Zaytung
REKLAM
HALKIN SESİ

Davutoğlu Sıkıyönetim İlan Etti: ''Sokağa izinsiz çıkmak yasak!''

"Ohooo gene çarşıyı kitlediler. Adam karısıyla kavga ediyor olan bize oluyor mk..."
-> 17. kez cenaze kimlik tespitine çağrılan Elif Sultan Kalsen'in annesi: ''İlk gösterdiğiniz ceset doğruydu galiba...''
-> Bu akşam sahilde arkadaşlarıyla buluşacak olan B.A(17), ailesinden ön izin almasına rağmen Valilik Makamının Olur'unun hala gelmemesinden şikayetçi...
-> THY'de günlük bomba ihbarı kontenjanını doldurmanın mutluluğu yaşanıyor...
-> Öğlene kadar çok sıkı güvenlik önlemlerinin uygulandığı Çağlayan Adliyesi'nde 14:00 itibariyle ''Levent Avukat geçsin ya, hemşerimiz o bizim'' seviyesine gelindi...
-> 31 Mart günü tüm ülkede yaşanan elektrik kesintisini fırsat bilen Türk halkı, Tayyip Erdoğan'ın 3 çocuk projesini masaya yatırdı...
FOTOHABER

Yurt genelinde elektrikleri keserek reklamcılık tarihinin en büyük viralini yapan Akkuyu Nükleerin ajansına tebrik yağıyor...

İSTATİSTİK

Elektrik kesintisinin arkasında hangi gizli güçler var?

BLOG

İlk Yurtdışı Tatilinde Çek Cumhuriyeti'ni Görmek İçin 5 İyi Neden

SİNEMA

Vizyonda Bu Hafta: Cansel Elçin Yine Darbe Mağduru, Al Paçino (Allah gecinden versin) Yine Gidici Gibi...

DERGİ
ASTROLOJİ

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bu hafta da profil resmini beğendiğiniz 200 kadar karşı cinse arkadaşlık isteği gönderecek, bu hafta da sıfır yanıt alacaksınız. Siz en iyisi bırakın bu bölümü okumayı, bi gelişme olursa cepten ararız biz...
devamı...
SPOR

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Mustafa Pektemek'i Kiralık Olarak Kadavra Kadrosuna Katmak İçin Beşiktaş'ın Kapısını Çaldı

Her maç kafasını yarması ve düzenli aralıklarla vücudunun belli bölümlerinin kırılmasıyla sık sık gündeme gelen Mustafa Pektemek'e sürpriz bir talip var... Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, genç oyuncuyu sezon sonunda satın alma opsiyonu ile birlikte kadavra olarak kadrosuna katmak için Beşiktaş'ın kapısını çaldı. devamı...

Çek Erasmus Öğrencisi Tomas Krejcl İsyan Etti: ''Tamam ya Nihat’ın golüyle süper elediniz anladık…''

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'ne Erasmus öğrencisi olarak gelen Çek öğrenci Tomas Krejcl (22), Türkiye'deki 5. ayında nihayet patladı. Ülkemizde geçirdiği kısa süre içerisinde çok güzel dostluklar kurduğunu, arkadaşlarıyla ve okuluyla ilgili herhangi bir problem yaşamadığını ifade eden başarılı genç, "Ancak ne yazık ki Çek olduğumu söyler söylemez, herkes lafı bi şekilde Nihat'ın golüne getiriyor. Kaç sene olmuş yeter artık, burama geldi" diyerek, isyanını dile getirdi.devamı...
ZTN

Tek-tip ve Bedelli Askerlikle İlgili Gerçekten Çok Önemli Bazı Gelişmeler Oldu

Zaytung'u twitter'da takip et

Halkın Sesi

Özgür Suriye Ordusu, resmi web sitesinde merkez üssünü Hatay olarak gösterdi...

Özgür Suriye Ordusu’nun resmi internet sitesindeki iletişim bölümünde ordunun “ana üssü” "Hatay, Turkey" olarak belirtilirken, Türkiye hatlı bir telefon numarası (00905369631274) ve e-postadan oluşan açık iletişim bilgileri de dikkat çekti. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?


İsmail Torun
Taksi Şoförü

"Çok kebap yere düşmüşler valla. 2007'de ben de Hatay'da Jandarma olarak yapmıştım askerliği, komutanın postasıydım bir de. Resmen, yata yata geçti 460 gün... "
Nazan Lumpenci
Mali Müşavir

"Web sitesi açıp adresini telefonunu oradan paylaşan isyancı ordu mu olurmuş yahu? Sonra Esad niye hala devrilmedi oluyor. İş bunlara kaldıysa devrilmez tabii..."
Muzaffer Kurtalan
Toptancı

"Benim esas dikkatimi çeken şey sitede yer alan telefon numarasının kontörlü hatta ait olması oldu. Türkiye Cumhuriyeti olarak biz bu insanlara destek veriyorsak en azından faturalı hat alacak kadar para da sağlıyor olmamız lazım. Böyle mi dirilteceğiz yani Osmanlı'yı? "


facebook'ta Paylaş twitter'a Yolla friendfeed'e Yolla Allah'a Havale Et

 

Sizin Yorumlarınız:

Önceki Konular:

(15.8.2012)

İzmir'de 1 kişiyi öldüren, 3 kişiyi yaralayan polis memuru: 'Başıma darbe alınca silah ateş aldı!'

"Başına darbe aldıktan sonra bile 1 kişiyi öldürüp 3 kişiyi yaralayabilen birinin 10 yıldır sıradan polis memuru olması bence daha acaip. SAT komandosu falan olmalıydı bu adam. Biraz da onun siniriyle böyle bir şey yapmış olabilir..."

Hüseyin Çini, Taksi Şoförü


Diğer yorumlar ->

(27.7.2012)

AKP'li vekilin oğlu polisleri 'hizaya' çekti

"İşte, AKP teşkilatının nasıl topyekün çalıştığını görmek isteyenler, açsın bu haberi okusunlar. Eskiden milletvekilleri sıralarda uyuklarken, bugün iktidarın ailesindeki insanlar bile polis teşkilatını düzene sokmak için varını yoğunu ortaya koyuyor. Helal olsun diyorum sadece, helal olsun..."

Muzaffer İmgeci, Serbest Meslek


Diğer yorumlar ->

(20.7.2012)

ABD'de Batman filminin gösterildiği sinemaya silahlı saldırı düzenlendi

"İnternette "Batman katliamı" haberini görünce biz Sürmeneli gençler olarak ellerimizde Türk bayrakları olduğu halde sokağa fırlayıp İstiklal Marşı okumaya başladık. Vali bey sağolsun gelip açıkladı durumu. Ama noolursa olsun terörün her türlüsünü lanetlemeye devam edeceğiz. Bu gece havaya Batman logosu yansıtacağımız 'Colorado ovası bozkurt yuvası' eylemine tüm halkımız davetlidir..."

Fatih Pencap, Serbest Meslek


Diğer yorumlar ->

(13.7.2012)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, FSM Köprüsü üzerine seyyar tuvalet yaptırdı...

"Bugün görüyoruz ki belediyemiz halkı dinliyor, onun taleplerine derhal cevap veriyor. Ben köprüde çalışmalar başladığından beri "sıçıcam bu trafiğin içine" dedim durdum, pat hizmet ayağıma geldi. Teşekkür ediyorum.."

Salih Levye, Taksi Şoförü


Diğer yorumlar ->

(29.6.2012)

Dayakçı polisler, ellerinin incindiği gerekçesiyle rapor alarak suç duyurusunda bulundular...

"Eski bir emniyet teşkilatı mensubu olarak beni çok üzdü bu haber. 7 meslektaşım 1 vatandaşı zor dövüyor, onlardan da 3 tanesinin eli inciniyor. Zamanında günde bunun gibi 5 tane döverdim de bana mısın demezdim. Şimdikiler patates çıktı..."

Saim Gürlenci, Emekli Başkomiser


Diğer yorumlar ->

(20.6.2012)

Karayolları Genel Müdürü: 'İstanbullular kenti terk etsin'

"Çok güzel düşünmüş... Otogar'a kadar nasıl varacağımız konusunda bir tavsiyesi var mı?"

Özdemir Cihanbey, Serbest Meslek


Diğer yorumlar ->

(11.6.2012)

Yargıtay 14. Ceza Dairesi, anal ve oral seksin doğal olmadığına karar verdi...

""Doğal olmayan" derken filmlerdeki oyunculuğun doğal olmamasından bahsediliyor olabilir. Eğer öyleyse kararı destekliyorum. Kötü orgazm taklidi kadar insanı seksten soğutan bir şey yok hakkaten... "

Fatih Geniz, Öğrenci


Diğer yorumlar ->

(31.5.2012)

Sağlık Bakanı Recep Akdağ: "Tecavüze uğrayan doğursun, gerekirse devlet bakar..."

"Anlaşıldı. Bunlar, zorla, tecavüzle falan bile olsa bir şekilde o 3 çocuğu doğurtacaklar galiba bana. Bi an evvel birini bulup evleneyim en iyisi..."

Nazan İgzetli, Yönetici Asistanı


Diğer yorumlar ->

(24.5.2012)

'Yerli kredi derecelendirme kuruluşu' için düğmeye basıldı...

"Bence çok iyi fikir. Bu sene üniversite sınavına 3. girişim, eğer yine bi yeri tutturamazsam ben de kendi Öğrenci Seçme Yerleştirme Merkezi'mi kurmak için çalışmalara başlıycam artık. Onlar kim oluyor da beni değerlendiriyor ya!"

Orhan Üzengi, Sosyal Medya Uzmanı


Diğer yorumlar ->

(17.5.2012)

Çevre yolu, köprü, tünel ve viyadükler de paralı hale geliyor

"Açıkçası benim gayet hoşuma gidiyor, koca bir ülkenin vergi yükünü benziniyle, otomobil vergisiyle, yol geçiş ücretiyle falan derken tek başıma sırtlamak. Arabamı aldığımdan beri kendimi ülkenin sahibi gibi hissediyorum..."

Faruk Hepiden, Mühendis


Diğer yorumlar ->

(8.5.2012)

Aşırı yüksek sesli ezan için suç duyurusuna savcıdan "ezan gürültü olarak değerlendirilemez" kararı

"Geçenlerde STV'de bir belgeselde izlemiştim. Singapurlu bilimadamlarının yaptığı araştırmalara göre ezan sesinin çok özel bir tasarımı olduğundan 105 desibel bile olsa, kulağa 25 hadi bilemedin 30 desibel gibi geliyormuş. Sinapsları yumuşatan bir dalga boyunda şey olarak. Gurban olduğum rabbim... "

Muzaffer Kendirciler, Serbest Meslek


Diğer yorumlar ->

(2.5.2012)

Yüzlerce öğrenci, bugün dağıtımına başlanan 'okul sütü'nden zehirlendi

"Bunu bir çeşit aşı gibi düşünüyorum ben. Şimdi ne yesek içinde gıda boyası, gdo'su, trans yağı derken bir türlü şey var. Çocukken bozuk süte direnemeyen ilerde bunlara hiç direnemez. Arada bir kaç cocuk zehirlenip hastaneye kaldırıldıysa da hiç kimse kusura bakmasın, onlar da doğal seleksiyona uğramış sayılırlar. Doğada bile böyle işliyor bu olay..."

Hatice Karakaya, Uzman Antropolog


Diğer yorumlar ->

(25.4.2012)

Mehmet Ağar'ın Cezasını Kendi İlçelerinde Çekeceğini Öğrenen Yenipazarlılar Heyecanlı

"28 senedir turizm acentalığı yapıyorum. Son haberlerin ardından Yenipazar'a büyük bir ilgi var. Gerek yurtiçinden, gerek yurtdışından turist kafileleri Mehmet Ağar'ın hapis cezasını çektiği yeri görme... ahaha.. görmek için.. ahaha.. sinirim bozuldu pardon..."

Muzaffer Kendirciler, Serbest Meslek


Diğer yorumlar ->

(16.4.2012)

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin: 'Takla at da sevindiğini göreyim...'

"Düşününce sayın bakanımız da haklı aslında. Yani ben de İdris Naim Şahin olsam 'seni gördüğüme çok sevindim' diyen birine inanmakta güçlük çekerdim, 'acaba dalga mı geçiyor?' diye içten içe bir şüphe olurdu..."

Nihan Hereke, Avukat


Diğer yorumlar ->

(9.4.2012)

Başbakan Erdoğan: "Artık çamaşır makineleri var, 5 çocuk bile olur."

"Tüp bebek, yapay döllenme, taşıyıcı anne gibi yöntemlere yıllarca para döken milletimiz için çamaşır makinesi, bebek sahibi olmada en etkili ve ekonomik yöntemdir... Gerçi şu an tam gözümde canlandıramadım ben onu... İki kişi makinenin içinde döne döne falan heralde... Tövbe yarabbi...Neyse... "

Cevdet Meşe, Serbest Meslek


Diğer yorumlar ->

(28.3.2012)

Saadet Partisi, kadınlara özel 'pembe metrobüs' önerisi için imza kampanyası başlattı...

"Bir kadın olarak kesinlikle destekliyorum bu öneriyi ama renk seçimi olarak pembeden pek emin değilim. Belki turanj olabilir ya da üzeri beyaz puantiyeli çok şık siyah bir metrobüs olabilir. Bi de mesela yandan fırfırlı böyle tepeye kadar ince bir saten şerit geliyor sonra böyle sağdan hafif bir yırtmaçla degajeye doğru incelerek böyle..."

Sanem Gürbüç, Muhasebeci


Diğer yorumlar ->

(23.3.2012)

Emniyete ait sitelerin hack'lenmesiyle ilgili operasyonda Playstation CD'leri delil olarak toplandı...

"Bence emniyet güçlerimiz bu şekilde esas örgüt üyelerini yalnızlaştırarak sonuca varmaya çalışıyorlar. Gerçek suçlular belli ki bilgisayarla falan ilgileniyorlar çünkü. E o zaman kesin playstation da oynuyorlardır. Oyun oynayan herkesi içeri alırsanız bu adamlar Playstation'ı kimle oynayacak? Esas zevki multiplayer'da onun... "

Sinan Pangaltı, Makine Mühendisi


Diğer yorumlar ->

(13.3.2012)

9 yılda 9 şişme kadın değiştiren adam, sonuncusuyla dünya evine girdi

"Beni bir şişme kadınla evlenmesinden ziyade daha önceki 9 şişme kadından ayrılması düşündürüyor açıkcası. Nasıl becerdin de o ilişkileri yürütemedin be adam? "

Figen Gümüşbey, Avukat


Diğer yorumlar ->

(6.3.2012)

Cennetten tapu vaadiyle 6 milyon TL'lik vurgun yapan çete çökertildi

"Olayda bir dolandırıcılık olduğunu söylemek için henüz çok erken bence. Haa bu para veren vatandaşlar arasında ölüp de cennete gidemeyen olursa eyvallah, o zaman bi pislik var demektir...Bekleyip görmek lazım..."

Selim Baycanlı, Mali müşavir


Diğer yorumlar ->

(21.2.2012)

İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Aydın: 'Vatana millete zararlı çocuklar yok edilsin'

"Bu açıklamayı hele de bir eğitimciye hiç yakıştıramadım. Bizim, bu çocukları yok etmek yerine onları ülke ekonomisine nasıl kazandırabiliriz, buna kafa yormamız gerekiyor. Termik santrallerde yakıt olarak kullanılabilir, kozmetik sektöründe hammadde olarak değerlendirilebilir. Sonra, Et ve Balık Kurumu var mesela...Bilemiyorum, şimdi ilk aklıma gelenler bunlar..."

Hüseyin Şengen, Serbest Meslek


Diğer yorumlar ->